Animation program

funpoint_logo


Mini disco – еvery day at 20:00, except Tuesday, when it starts at 17:00
Night show – every day at 21:00

Premier Mini Club 2019

The meeting for the kids activities, at 10 am and at 3 pm in the Mini Club.

Kids Animation Program – Week 1

Kids Animators – Mila Vankova, Kristina Bratanova

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Funny Pool games
4 Gewinnt’ Turnament, Cocktail Game
10:00
12:30
Roles and Rehearsals for the Kids Show
Cocktail Game
10:00
12:30
T-Shirt - Silk Paiting
Sand pictures, Creative day
10:00
12:30
Games outside
Kids Yoga, Kids Dart, Funny Cocktail Game
10:00
12:30
Face painting
Schuffleboard, Cocktail Game
10:00
12:30
Pirate Day
How to become a Pirate, Funny Cocktail Game
10:00
12:30
Games outside
Kids Yoga, Crazy Boccia
10:00
12:30
Club Ralley
Table Tennis
15:00
17:30
Main Rehearsal for the Kid’s Show
Boardgames disco in the Pool 17:00
15:00
17:30
Desingn it. Create it. Take it.
Football
15:00
17:00
Memory Tournament
Funny Pool Games
15:00
17:30
Pool Olympics
Desingn it. Create it. Take it
15:00
17:30
Let's send a bottle post
Treasure Hunting
15:00
17:30
Pool Action
Face Painting
15:00
17:30

MONDAY

  • Funny Pool games 4 Gewinnt’ Turnament, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Club Ralley Table Tennis
    15:00 - 17:30

TUESDAY

  • Roles and Rehearsals for the Kids Show Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Main Rehearsal for the Kid’s Show Boardgames disco in the Pool 17:00
    15:00 - 17:30

WEDNESDAY

  • T-Shirt - Silk Paiting Sand pictures, Creative day
    10:00 - 12:30
  • Desingn it. Create it. Take it. Football
    15:00 - 17:00

THURSDAY

  • Games outside Kids Yoga, Kids Dart, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Memory Tournament Funny Pool Games
    15:00 - 17:30

FRIDAY

  • Face painting Schuffleboard, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Pool Olympics Desingn it. Create it. Take it
    15:00 - 17:30

SATURDAY

  • Pirate Day How to become a Pirate, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Let's send a bottle post Treasure Hunting
    15:00 - 17:30

SUNDAY

  • Games outside Kids Yoga, Crazy Boccia
    10:00 - 12:30
  • Pool Action Face Painting
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Funny Pool games
4 Gewinnt’ Turnament, Cocktail Game
10:00
12:30

MONDAY

  • Funny Pool games 4 Gewinnt’ Turnament, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Club Ralley
Table Tennis
15:00
17:30

MONDAY

  • Club Ralley Table Tennis
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Games outside
Kids Yoga, Kids Dart, Funny Cocktail Game
10:00
12:30

THURSDAY

  • Games outside Kids Yoga, Kids Dart, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Desingn it. Create it. Take it.
Football
15:00
17:00

WEDNESDAY

  • Desingn it. Create it. Take it. Football
    15:00 - 17:00
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Roles and Rehearsals for the Kids Show
Cocktail Game
10:00
12:30

TUESDAY

  • Roles and Rehearsals for the Kids Show Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Main Rehearsal for the Kid’s Show
Boardgames disco in the Pool 17:00
15:00
17:30

TUESDAY

  • Main Rehearsal for the Kid’s Show Boardgames disco in the Pool 17:00
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
T-Shirt - Silk Paiting
Sand pictures, Creative day
10:00
12:30

WEDNESDAY

  • T-Shirt - Silk Paiting Sand pictures, Creative day
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Memory Tournament
Funny Pool Games
15:00
17:30

THURSDAY

  • Memory Tournament Funny Pool Games
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Face painting
Schuffleboard, Cocktail Game
10:00
12:30

FRIDAY

  • Face painting Schuffleboard, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Pool Olympics
Desingn it. Create it. Take it
15:00
17:30

FRIDAY

  • Pool Olympics Desingn it. Create it. Take it
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Pirate Day
How to become a Pirate, Funny Cocktail Game
10:00
12:30

SATURDAY

  • Pirate Day How to become a Pirate, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Let's send a bottle post
Treasure Hunting
15:00
17:30

SATURDAY

  • Let's send a bottle post Treasure Hunting
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Games outside
Kids Yoga, Crazy Boccia
10:00
12:30

SUNDAY

  • Games outside Kids Yoga, Crazy Boccia
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Pool Action
Face Painting
15:00
17:30

SUNDAY

  • Pool Action Face Painting
    15:00 - 17:30
No events available!

Kids Animation Program – Week 2

Kids Animators – Mila Vankova, Kristina Bratanova

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Ballonfest
Cord Ball, Cocktail Game
10:00
12:30
Roles and Rehearsals for Kids Show
Cocktail Game
10:00
12:30
T-shirt - Silk Painting:
Sand Pictures Creative Day
10:00
12:30
Games outside:
Kids Yoga, Waterpolo, Funny Cocktail Game
10:00
12:30
Table tennis tournament
Tatto Studio, Cocktail Game
10:00
12:30
Indian makeup and jewelry fabrication
10:00
12:30
UNO Turnament
Penalty Shootout, Cocktail Game
10:00
12:30
FUNFAIR AFTERNOON
for the whole family
15:00
17:30
Main Rehearsal for the Kid's Show
Boardgames disco in the Pool 17:00
15:00
17:00
Desingn it. Create it. Take it:
UNO Turnament
15:00
17:30
Funny Collage Making
Funny Water Contest
15:00
17:30
Pool Olympics
Desingn it. Create it. Take it.
15:00
17:30
Hide and Seek
Indian Dance
15:00
17:30
Waterpolo
Kids Dart
15:00
17:30

MONDAY

  • Ballonfest Cord Ball, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • FUNFAIR AFTERNOON for the whole family
    15:00 - 17:30

TUESDAY

  • Roles and Rehearsals for Kids Show Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Main Rehearsal for the Kid's Show Boardgames disco in the Pool 17:00
    15:00 - 17:00

WEDNESDAY

  • T-shirt - Silk Painting: Sand Pictures Creative Day
    10:00 - 12:30
  • Desingn it. Create it. Take it: UNO Turnament
    15:00 - 17:30

THURSDAY

  • Games outside: Kids Yoga, Waterpolo, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Funny Collage Making Funny Water Contest
    15:00 - 17:30

FRIDAY

  • Table tennis tournament Tatto Studio, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Pool Olympics Desingn it. Create it. Take it.
    15:00 - 17:30

SATURDAY

  • Indian makeup and jewelry fabrication
    10:00 - 12:30
  • Hide and Seek Indian Dance
    15:00 - 17:30

SUNDAY

  • UNO Turnament Penalty Shootout, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
  • Waterpolo Kids Dart
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Ballonfest
Cord Ball, Cocktail Game
10:00
12:30

MONDAY

  • Ballonfest Cord Ball, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
FUNFAIR AFTERNOON
for the whole family
15:00
17:30

MONDAY

  • FUNFAIR AFTERNOON for the whole family
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Games outside:
Kids Yoga, Waterpolo, Funny Cocktail Game
10:00
12:30

THURSDAY

  • Games outside: Kids Yoga, Waterpolo, Funny Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Desingn it. Create it. Take it:
UNO Turnament
15:00
17:30

WEDNESDAY

  • Desingn it. Create it. Take it: UNO Turnament
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Roles and Rehearsals for Kids Show
Cocktail Game
10:00
12:30

TUESDAY

  • Roles and Rehearsals for Kids Show Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Main Rehearsal for the Kid's Show
Boardgames disco in the Pool 17:00
15:00
17:00

TUESDAY

  • Main Rehearsal for the Kid's Show Boardgames disco in the Pool 17:00
    15:00 - 17:00
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
T-shirt - Silk Painting:
Sand Pictures Creative Day
10:00
12:30

WEDNESDAY

  • T-shirt - Silk Painting: Sand Pictures Creative Day
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Funny Collage Making
Funny Water Contest
15:00
17:30

THURSDAY

  • Funny Collage Making Funny Water Contest
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Table tennis tournament
Tatto Studio, Cocktail Game
10:00
12:30

FRIDAY

  • Table tennis tournament Tatto Studio, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Pool Olympics
Desingn it. Create it. Take it.
15:00
17:30

FRIDAY

  • Pool Olympics Desingn it. Create it. Take it.
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Indian makeup and jewelry fabrication
10:00
12:30

SATURDAY

  • Indian makeup and jewelry fabrication
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Hide and Seek
Indian Dance
15:00
17:30

SATURDAY

  • Hide and Seek Indian Dance
    15:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
UNO Turnament
Penalty Shootout, Cocktail Game
10:00
12:30

SUNDAY

  • UNO Turnament Penalty Shootout, Cocktail Game
    10:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Waterpolo
Kids Dart
15:00
17:30

SUNDAY

  • Waterpolo Kids Dart
    15:00 - 17:30
No events available!

Sports program 2019

Sport Animators – Alexey Remizov, Svitlana Grozdeva, Evgenia Rahmanjuk.

MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Morning Gym
10:00
10:30

Darts
10:30
11:00
Morning Gym
10:00
10:30

Darts
10:30
11:00
Morning Gym
10:00
10:30

Darts
10:30
11:00
Morning Gym
10:00
10:30

Darts
10:30
11:00
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30

Darts
10:30
11:00
Morning Gym
10:00
10:30
Water Gym
11:00
11:30

Shulback
11:30
12:00
Water Gym
11:00
11:30

Shulback
11:30
12:00
Water Gym
11:00
11:30

Shulback
11:30
12:00
Water Gym
11:00
11:30

Shulback
11:30
12:00
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30

Shulback
11:30
12:00
Water Gym
11:00
11:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Water polo
15:00
15:30

Badminton
15:30
16:00
Water polo
15:00
15:30

Badminton
15:30
16:00
Water polo
15:00
15:30

Badminton
15:30
16:00
Water polo
15:00
15:30

Badminton
15:30
16:00
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30

Badminton
15:30
16:00
Water polo
15:00
15:30
Table Tennis
16:00
16:30

Volleyball
16:30
17:00
Table Tennis
16:00
16:30

Volleyball
16:30
17:00
Table Tennis
16:00
16:30

Volleyball
16:30
17:00
Table Tennis
16:00
16:30

Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:00
16:30
Table Tennis
16:00
16:30

Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:00
16:30
Dance Jam
17:00
17:30
Boccia
17:00
17:30
Dance Jam
17:00
17:30
Boccia
17:00
17:30
Darts
17:00
17:30
Dance Jam
17:00
17:30
Darts
17:00
17:30

MONDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Darts
    10:30 - 11:00
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Shulback
    11:30 - 12:00
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Badminton
    15:30 - 16:00
  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
  • Volleyball
    16:30 - 17:00
  • Dance Jam
    17:00 - 17:30

TUESDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Darts
    10:30 - 11:00
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Shulback
    11:30 - 12:00
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Badminton
    15:30 - 16:00
  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
  • Volleyball
    16:30 - 17:00
  • Boccia
    17:00 - 17:30

WEDNESDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Darts
    10:30 - 11:00
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Shulback
    11:30 - 12:00
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Badminton
    15:30 - 16:00
  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
  • Volleyball
    16:30 - 17:00
  • Dance Jam
    17:00 - 17:30

THURSDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Darts
    10:30 - 11:00
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Shulback
    11:30 - 12:00
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Badminton
    15:30 - 16:00
  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
  • Volleyball
    16:30 - 17:00
  • Boccia
    17:00 - 17:30

FRIDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Volleyball
    16:00 - 16:30
  • Darts
    17:00 - 17:30

SATURDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Darts
    10:30 - 11:00
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Shulback
    11:30 - 12:00
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Badminton
    15:30 - 16:00
  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
  • Volleyball
    16:30 - 17:00
  • Dance Jam
    17:00 - 17:30

SUNDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
  • Water Gym
    11:00 - 11:30
  • Funny Game
    12:00 - 12:30
  • Water polo
    15:00 - 15:30
  • Volleyball
    16:00 - 16:30
  • Darts
    17:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30
Morning Gym
10:00
10:30

MONDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

TUESDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

WEDNESDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

THURSDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

FRIDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

SATURDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30

SUNDAY

  • Morning Gym
    10:00 - 10:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Darts
10:30
11:00
Darts
10:30
11:00
Darts
10:30
11:00
Darts
10:30
11:00
Darts
10:30
11:00
Darts
17:00
17:30
Darts
17:00
17:30

MONDAY

  • Darts
    10:30 - 11:00

TUESDAY

  • Darts
    10:30 - 11:00

WEDNESDAY

  • Darts
    10:30 - 11:00

THURSDAY

  • Darts
    10:30 - 11:00

FRIDAY

  • Darts
    17:00 - 17:30

SATURDAY

  • Darts
    10:30 - 11:00

SUNDAY

  • Darts
    17:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Table Tennis
16:00
16:30
Table Tennis
16:00
16:30
Table Tennis
16:00
16:30
Table Tennis
16:00
16:30
Table Tennis
16:00
16:30

MONDAY

  • Table Tennis
    16:00 - 16:30

TUESDAY

  • Table Tennis
    16:00 - 16:30

WEDNESDAY

  • Table Tennis
    16:00 - 16:30

THURSDAY

  • Table Tennis
    16:00 - 16:30

SATURDAY

  • Table Tennis
    16:00 - 16:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Shulback
11:30
12:00
Shulback
11:30
12:00
Shulback
11:30
12:00
Shulback
11:30
12:00
Shulback
11:30
12:00

MONDAY

  • Shulback
    11:30 - 12:00

TUESDAY

  • Shulback
    11:30 - 12:00

WEDNESDAY

  • Shulback
    11:30 - 12:00

THURSDAY

  • Shulback
    11:30 - 12:00

SATURDAY

  • Shulback
    11:30 - 12:00
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30
Funny Game
12:00
12:30

MONDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

TUESDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

WEDNESDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

THURSDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

FRIDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

SATURDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30

SUNDAY

  • Funny Game
    12:00 - 12:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30
Water polo
15:00
15:30

MONDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

TUESDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

WEDNESDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

THURSDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

FRIDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

SATURDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30

SUNDAY

  • Water polo
    15:00 - 15:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Badminton
15:30
16:00
Badminton
15:30
16:00
Badminton
15:30
16:00
Badminton
15:30
16:00
Badminton
15:30
16:00

MONDAY

  • Badminton
    15:30 - 16:00

TUESDAY

  • Badminton
    15:30 - 16:00

WEDNESDAY

  • Badminton
    15:30 - 16:00

THURSDAY

  • Badminton
    15:30 - 16:00

SATURDAY

  • Badminton
    15:30 - 16:00
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30
Water Gym
11:00
11:30

MONDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

TUESDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

WEDNESDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

THURSDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

FRIDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

SATURDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30

SUNDAY

  • Water Gym
    11:00 - 11:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Dance Jam
17:00
17:30
Dance Jam
17:00
17:30
Dance Jam
17:00
17:30

MONDAY

  • Dance Jam
    17:00 - 17:30

WEDNESDAY

  • Dance Jam
    17:00 - 17:30

SATURDAY

  • Dance Jam
    17:00 - 17:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:00
16:30
Volleyball
16:30
17:00
Volleyball
16:00
16:30

MONDAY

  • Volleyball
    16:30 - 17:00

TUESDAY

  • Volleyball
    16:30 - 17:00

WEDNESDAY

  • Volleyball
    16:30 - 17:00

THURSDAY

  • Volleyball
    16:30 - 17:00

FRIDAY

  • Volleyball
    16:00 - 16:30

SATURDAY

  • Volleyball
    16:30 - 17:00

SUNDAY

  • Volleyball
    16:00 - 16:30
MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
Boccia
17:00
17:30
Boccia
17:00
17:30

TUESDAY

  • Boccia
    17:00 - 17:30

THURSDAY

  • Boccia
    17:00 - 17:30
No events available!

Please be informed, that the meeting is 10 minutes before of all sport activities at the DJ Cabin.

Animation activities in Premier Fort Beach hotel during 2019 season by Georgi Grozdanov and Olia Kolikova

Activity Day of the week Time
Tai Chi

 

/ Georgi Grozdanov/

Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday 08:30 – 09:00
Latino fiesta

 

/Georgi Grozdanov and Olia Kolikova /

Free dance lessons: Salsa, Bachata, Kizomba,Cha Cha Cha and Merenge

 

Monday, Tuesday, Wednesday and Thursday

 

 

17:00 – 18:00

Night Latino show and dances:

every Friday

21:00 – 22:30